Menu
Your Cart

Kimyasallar

Kategori Açıklaması

Kimyasallar

EDDİNG 750 RÖTUŞ KALEMİ EDDİNG 750 RÖTUŞ KALEMİ
Stokta Yok
Kaynak işleminden sonra çerçeveye eski görünümü kazandırmak için kullanılır.Yuvarlak uç kalınlığı: 2-4 mm.Boyaya benzeyen mürekkep çabuk kurur, her türlü hava koşuluna, ışığa ve aşınmaya dayanıklıdır.Bütün renkler 400 °C'ye kadar ısıya dayanıklıdır...
Cam üzerindeki antirefle tabakayı sökmek için kullanılmaktadır. Ürünün Organik (CR-39) camlar için kullanımı önerilmektedirKullan-at eldiveni ve temizleme kabı ile birlikte gelmektedir. Kullanım Şekli 1. Temizlenecek camı kaba uygun şekilde koyun.2. Camın durumuna göre maksimum 30 san..
Cam üzerindeki antirefle tabakayı sökmek için kullanılmaktadır. Ürünün Polikarbon (PC) camlar için kullanımı önerilmektedirKullan-at eldiveni ve temizleme kabı ile birlikte gelmektedir. Kullanım Şekli 1. Temizlenecek camı kaba uygun şekilde koyun.2. Camın durumuna göre maksimum 30 san..
EvoBond 502 Süper Yapıştırıcı Uygulama yapılırken tek yüzeye az miktarda sürülmelidir ve uygulanan zemin kuru,  temiz ve pürüzsüz olmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmelidir.Güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. ..
FOKOMETRE MÜREKKEBİFokometre markürleme ünitesi için mürekkep.Siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri mevcut...
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)