Menu
Your Cart

Temizleme Ürünleri

B+ KALİTE MİKROFİBER GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ
Yeni Popüler
B+ KALİTE MİKROFİBER GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ  Cama iyi nüfuz eden yapısı ve kaliteli dokusuyla gözlük camlarınızı temizleyerek net görüş sağlar. Bir pakette 100 adet mikrofiber bez bulunmaktadır. Beyaz, lacivert, bordo ve mavi renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu üründen 10 paket sipar..
MİKROFİBER ATÖLYE BEZİ MİKROFİBER ATÖLYE BEZİ
Popüler
Atölyenizde temizlik amaçlı kullanabileceğiniz 30*30 cm boyutlarında a kalite mikrofiber gözlük silme bezi. Sarı, beyaz ve gri renk seçenekleriyle sunulmaktadır...
GÖZLÜK TEMİZLEME SOLÜSYONU
Popüler
Gözlük camı temizlemek için kullanılan özel karışımlı solüsyon. 20 adetli paketler halinde sunulmaktadır. Gözlük temizleme solüsyonları tüm gözlük camları için kullanıma uygundur. Gözlük camlarınıza zarar vermez.Kanserojen madde içermez.Sağlığa zararlı değildir. ..
PENYE GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ PENYE GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ
Popüler
Penye gözlük temizleme bezi.Paket ağırlığı 100 gramdır. Paket içinde yaklaşık 500 adet penye gözlük temizleme bezi bulunmaktadır. Farklı renk içeriğiyle sunulmaktadır. ..
BUĞU ÖNLEYİCİ ANTİFOG BEZ
İndirim Popüler Stokta Yok
 Buğu önleyici antifog bez moleküler yapısı sayesinde camların nem ile teması halinde buhar yapmasına engel olur. Hidrofobik camlar hariç tüm camlarda %100 etkilidir. Gözlük camları haricinde kamera lensi, kask, telefon ve yüz siperi için de kullanıma uygundur. Tek kullanımı 24 saat e..
A KALİTE MİKROFİBER GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ  A KALİTE MİKROFİBER GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ
Popüler
A KALİTE MİKROFİBER GÖZLÜK TEMİZLEME BEZİ  Cama iyi nüfuz eden yapısı ve kaliteli dokusuyla gözlük camlarınızı temizleyerek net görüş sağlar. Bir pakette 100 adet mikrofiber bez bulunmaktadır. Sarı ve beyaz renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu üründen 10 paket sipariş geçtiğiniz..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)