Menu
Your Cart

Aksesuarlar

BASKILI KRAFT ÇANTA BASKILI KRAFT ÇANTA
Yeni
Firmanıza özel logo ile tasarlanan baskılı kraft karton çanta. Sınırsız renk seçeneği ile istediğiniz tasarımı uygulayabilirsiniz. Klişe ve tasarım masrafları fiyata dahildir. Kullanılan karton 180 gram Rus menşeili kraft kartondur. Tasarım için lütfen iletişime geçiniz. ..
Fermuarlı, vinlex kaplamalı optik gözlük kılıfı. Siyah renk seçeneği ile sunulmaktadır...
İç kısmı evalı, plastik optik kurum gözlük kutusu. Siyah ve şeffaf renk seçenekleri mevcuttur. ..
Plastik hammaddeden üretilen gözlük kutusu. Kapak kısmı şeffaf renktir. Alt kutu kısmı ise siyah, kırmızı, pembe ve lacivert renk seçenekleriyle sunulmaktadır...
Vinlex deri gözlük kılıfı. Yumuşak yapısıyla hem optik gözlük hem güneş gözlüğü çerçeveleri için uygundur. Gözlükleri cepte veya çantada taşıma açısından kolaylık sağlar. 50 adet halinde sunulmaktadır. ..
Vinlex kaplama kemere takmalı optik/güneş gözlük kılıfı...
İçi floklu lüx optik gözlük kutusu. Siyah, beyaz, lacivert, gri ve kırmızı renk seçenekleriyle sunulmaktadır...
Büzmeli kadife kese kılıf.Ürün 50 adetli paketler halinde gelmektedir ve her bir renk ayrı bir paket içindir...
Esnek sporcu askı ipleri. Paket içerisinde 10 adet ince sporcu ipi bulunmaktadır. Seçim yaptığınız renklerde paketteki 10 adet sporcu ipi aynı renk gelmektedir. 10 adet sporcu ipinin her birinin farklı renkte olması için karışık renk seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. ..
Esnek sporcu askı ipleri. Paket içerisinde 10 adet kalın sporcu ipi bulunmaktadır. Seçim yaptığınız renklerde paketteki 10 adet sporcu ipi aynı renk gelmektedir. 10 adet sporcu ipinin her birinin farklı renkte olması için karışık renk seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. ..
Paket içerisinde 10 farklı renkte çocuk lastiği bulunmaktadır. Lastikler stoperlidir.Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)