Menu
Your Cart

Malzemeler

Gözlük fiyat etiketi yapıştırmak için üretilmiş yumuşak plastik fiyat etiketi. 1000'li ve 500'lü olarak satılmaktadır. Sap Yüksekliği: 30mmSap Genişliği: 13mm Alt Yükseklik: 16mmAlt Genişlik: 38mm..
Gözlük fiyat etiketi yapıştırmak için üretilmiş yumuşak plastik fiyat etiketi. 1000'li ve 500'lü olarak satılmaktadır. Sap Yüksekliği: 17mmSap Genişliği: 10mm Alt Yükseklik: 16mmAlt Genişlik: 38mm..
Pvc gözlük sapı kaplaması. Oksitlenmiş, boyası dökülmüş metal sapların üzerine ısıtılarak yapıştırılır ve hem yeni hem de temiz görünüm sağlar. 0.4mm - 1.0cm arası kalınlıkları bulunmaktadır...
Faset gözlükler için kullanılan somun sistemli vidalı metal orta köprü.Faset orta burunluk.Gümüş, siyah, gun ve sarı renk seçenekleriyle..
Eltaşlarının taşını temizleme amacıyla kullanılan bileme taşı...
METAL FASET GÖZLÜK SAPI METAL FASET GÖZLÜK SAPI
Popüler
Faset çerçeveler lensin monte edileceği rim halkası hiç olmayan, lensin temporal ve nazal kısmının delinip çerçevenin sap bloğu ve köprü kısmına vidalanarak monte edildiği çerçevelerdir. Faset gözlük sapı da çerçevenin sap bloğundan oluşmaktadır. Gümüş, mat gümüş, siyah, füme, sarı ve kahve ren..
NOVA GÖZ KAPAMA BANDI
Stokta Yok
Nova Optik, kendinden yapışkanlı göz pedi,ameliyat sonrası göz bakımında, göz tembelliği ve şaşılık tedavisinde kullanılır. Nova Optik normal olan göze uygulanır. Böylece tembel olan gözün çalıştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır.Koyu renkli tamponu; ışığın göze girmesini engeller.Hipoallerjenik ..
Göz tembelliği tedavisi için kullanılan korsan göz kapama bandı.Tembellik tanısı koyulan gözün daha fazla çalıştırılarak tedavisi amacıyla sağlam olan gözün üzerine takılarak kullanılır. ..
Metal çerçeveler için yaylı gözlük sapı / gözlük kolu. Gun, gümüş ve sarı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. ..
Metal çerçeveler için yaylı gözlük sapı / gözlük kolu. Gun, gümüş ve sarı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. ..
Selüloit Plastik Uzun Gözlük Sap UcuPakette 10 Adet sap ucu bulunmaktadır...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)